Novinky na webu  V detailu obchodu přidáno zobrazování zda má prozovna zahrádku, wi-fi, točenou kofolu, platbu kartou, akceptuje stravenky, dováží jídlo domů, dětský kout a pivo z tanku.
Czech English German
 
    
 uvod Anketa na dané téma
 
Jihlava uvod Přihlášení uživatele


Obchody A-Z sdílení

              

StreetView Bufet Na Vlakáči Bufet Na Vlakáči - Jihlava, Havlíčkova 122

Obchod vlevo
Obchod vpravo
 
Hodnocení Kladné hodnocení obchodu Hodnocení Záporné hodnocení obchodu 0%(0 hlasů)
  Dle otevírací doby je tento obchod nyní uzavřenOtevírací doba :
Po: 05:15 - 17:30 h
Út: 05:15 - 17:30 h
St: 05:15 - 17:30 h
Čt: 05:15 - 17:30 h
Pá: 05:15 - 17:30 h
So: 07:30 - 15:30 h
Ne: 08:30 - 15:30 h
Polední přestávka- : - h
Telefon (+420) 728 941 922
  

Zobrazení polohy na mapě - Jihlava

Nabídka :
Nabízíme sortiment rychlého občerstvení, sladkostí, koláčů, kávy, nápojů a dalšího. Pro Vaše děti ohřejme dětskou výživu nebo bagety. Nabízíme možnost komisního prodeje drobných výrobků - keramiky, hraček, upomínkových předmětů.
Nejbližší podobné firmy :
Hodnocení obchodu :
 
Zde můžete napsat přípomínky nebo zkušenosti k obchodu Bufet Na Vlakáči
Klíčová slova :
bufet na vlakaci, kavy, upominkovych predmetu, jihlava obcerstveni, obcerstveni jihlava , jihlavske obcerstveni, obcerstveni havlickova 122 jihlava, obchody na havlickova v jihlava, obchody na ulici havlickova jihlava, obcerstveni seznam jihlava, jihlava hodnoceni obcerstveni, bufet na vlakaci jihlava hodnoceni obcerstveni, jihlava provozni doba obcerstveni, obcerstveni cena jihlava, bufet na vlakaci jihlava cena obcerstveni, jihlava prodejna obcerstveni, provozovny obcerstveni jihlava, bufet na vlakaci jihlava provozovny obcerstveni, obcerstveni obchody jihlava, nabidka obcerstveni jihlava, jihlava facebook obcerstveni, foto obcerstveni jihlava, foto jihlava obcerstveni, prodejni doba jihlava obcerstveni, bistra v jihlave, hledame obcerstveni jihlava, obchody a obchudky jihlava