Novinky na webu  V detailu obchodu přidáno zobrazování "Nabídka točeného piva" s možností zobrazení všech restaurací s danou značkou piva ve městě.
Czech English German
   
    
 uvod Anketa na dané téma
 
Jihlava uvod Přihlášení uživatele


Obchody A-Z sdílení

              

StreetView Grandhotel Garni Jihlava Grandhotel Garni Jihlava - Jihlava, Husova 1

Obchod vlevo
Obchod vpravo
 
Hodnocení Kladné hodnocení obchodu Hodnocení Záporné hodnocení obchodu 58%(12 hlasů)
  Otevírací doba není známaOtevírací doba :
Po: - : - h
Út: - : - h
St: - : - h
Čt: - : - h
Pá: - : - h
So: - : - h
Ne: - : - h
Polední přestávka- : - h
Telefon (+420) 56 712 10 11
  

Zobrazení polohy na mapě - Jihlava

Nabídka :
abídka ubytování v centru města s kapacitou 64 lůžek na 32 pokojích s příslušenstvím a možností pořádání menších konferencí a oslav. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, fénem, televizí, ledničkou, minibarem a telefonem.
Další služby :
Nejbližší podobné firmy :
Hodnocení obchodu :
 
Zde můžete napsat přípomínky nebo zkušenosti k obchodu Grandhotel Garni Jihlava
Klíčová slova :
grandhotel garni jihlava, ubytovani v jihlave a okoli, ubytovani jihlava a okoli, ubytovani jihlava, nejlepsi hotely jihlava, hotel v jihlave, ubytovny v jihlave, hotels, jihlava noclehy, ubytovani v okoli jihlavy, husova hotely ubytovani jihlava, hotely ubytovani otevreno jihlava, hotely ubytovani jihlava husova, hodnoceni hotely ubytovani jihlava, hodnoceni jihlava hotely ubytovani, grandhotel garni jihlava jihlava telefon hotely ubytovani, grandhotel garni jihlava jihlava otevreno hotely ubytovani, cenik hotely ubytovani jihlava, jihlava cena hotely ubytovani, provozovna hotely ubytovani jihlava, jihlava provozovna hotely ubytovani, sleva hotely ubytovani jihlava, ubytovani v jihlava, ubytovna jihlavska jihlava cenik, foto hotely ubytovani jihlava, jihlava foto hotely ubytovani, penziony v jihlave