Mahlerův Penzion Na hradbách    
        
  
Novinky na webu  V detailu obchodu přidáno zobrazování zda je prozovna kuřácká či nekuřácká a výpis dalších kuřáckých či nekuřáckých provozoven.
Czech English German
   
    
 uvod Anketa na dané téma
 
Jihlava uvod Přihlášení uživatele


Obchody A-Z sdílení

              

StreetView Mahlerův Penzion Na hradbách Mahlerův Penzion Na hradbách - Jihlava, Brněnská 31

Obchod vlevo
Obchod vpravo
 
Hodnocení Kladné hodnocení obchodu Hodnocení Záporné hodnocení obchodu 50%(4 hlasů)
  Dle otevírací doby je tento obchod nyní uzavřenOtevírací doba :
Po: - : - h
Út: - : - h
St: - : - h
Čt: - : - h
Pá: - : - h
So: - : - h
Ne: - : - h
Polední přestávka- : - h
Telefon (+420) 56 730 33 00
  

Zobrazení polohy na mapě - Jihlava

Nabídka :
Poskytuje ubytování v rodinném penzionu v centru Jihlavy pro 55 osob, luxusní wellness centrum s whirpool, saunou, párou. Stylovou restauraci, venkovní zahrádku a víkendové pobyty. Výhodná poloha - 5 min. pěší chůze od ZOO, 3 min. od centra města a 2 min. od nákupního centra.
Další služby :
Nejbližší podobné firmy :
Hodnocení obchodu :
 
Zde můžete napsat přípomínky nebo zkušenosti k obchodu Mahlerův Penzion Na hradbách
Klíčová slova :
mahleruv penzion na hradbach jihlava, ktery se nachazi v historickem centru jihlavy jihlava, ktere jsou vybaveny tv jihlava, whirpool jihlava, ubytovani jihlava, nejlepsi hotely jihlava, hotel v jihlave, hotel jihlava, ubytovna v jihlave, hotels, nocleh v jihlave, brnenska hotely ubytovani jihlava, hotely ubytovani hodnoceni jihlava, hotely ubytovani cenik jihlava, hotely ubytovani diskuze jihlava, ceny hotely ubytovani jihlava, diskuze hotely ubytovani jihlava, jihlava akce hotely ubytovani, jihlava nabidka hotely ubytovani, ubytovna jihlavska jihlava cenik, mahleruv penzion na hradbach jihlava foto hotely ubytovani, ubytovanijihlava, penziony v jihlave, ubytovani pensionyjihlava, ubytovani vjihlava, mahleruv penzion na hradbach jihlava prodejni doba hotely ubytovani, skoleni firemni akce cateringove sluzby