Novinky na webu  U otevírací doby obchodu přidáno graficé vyjadření (zelená - otevřeno, červená - zavřeno, žlutá - neznámo).
Czech English German
   
    
 uvod Anketa na dané téma
 
Jihlava uvod Přihlášení uživatele


Obchody A-Z sdílení

              

StreetView Mahlerův Penzion Na hradbách Mahlerův Penzion Na hradbách - Jihlava, Brněnská 31

Obchod vlevo
Obchod vpravo
 
Hodnocení Kladné hodnocení obchodu Hodnocení Záporné hodnocení obchodu 50%(4 hlasů)
  Dle otevírací doby je tento obchod nyní uzavřenOtevírací doba :
Po: - : - h
Út: - : - h
St: - : - h
Čt: - : - h
Pá: - : - h
So: - : - h
Ne: - : - h
Polední přestávka- : - h
Telefon (+420) 56 730 33 00
  

Zobrazení polohy na mapě - Jihlava

Nabídka :
Poskytuje ubytování v rodinném penzionu v centru Jihlavy pro 55 osob, luxusní wellness centrum s whirpool, saunou, párou. Stylovou restauraci, venkovní zahrádku a víkendové pobyty. Výhodná poloha - 5 min. pěší chůze od ZOO, 3 min. od centra města a 2 min. od nákupního centra.
Další služby :
Nejbližší podobné firmy :
Hodnocení obchodu :
 
Zde můžete napsat přípomínky nebo zkušenosti k obchodu Mahlerův Penzion Na hradbách
Klíčová slova :
mahleruv penzion na hradbach jihlava, ktery se nachazi v historickem centru jihlavy jihlava, je zde pro vas pripraveno 18 pokoju jihlava, internetem jihlava, nejlepsi hotely jihlava, ubytovani hotel jihlava, hotel jihlava, ubytovna v jihlave, ubytovny v jihlave, hotels, jihlava noclehy, ubytovani v okoli jihlavy, nocleh v jihlave, hotely ubytovani otevreno jihlava, hotely ubytovani cena jihlava, hotely ubytovani prodejna jihlava, hotely ubytovani levne jihlava, hodnoceni jihlava hotely ubytovani, provozni doba hotely ubytovani jihlava, mahleruv penzion na hradbach jihlava diskuse hotely ubytovani, levne jihlava hotely ubytovani, mahleruv penzion na hradbach jihlava facebook hotely ubytovani, ubytovani v jihlava, ubytovna jihlavska jihlava cenik, ubytovanijihlava, jihlava penziony, penziony v jihlave