Novinky na webu  V detailu obchodu přidáno zobrazování "Nabídka točeného piva" s možností zobrazení všech restaurací s danou značkou piva ve městě.
Czech English German
   
    
 uvod Anketa na dané téma
 
Jihlava uvod Přihlášení uživatele


Obchody A-Z sdílení

              

StreetView Ubytování ve vile Ubytování ve vile - Jihlava, Mlýnská 20

Obchod vlevo
Obchod vpravo
 
Hodnocení Kladné hodnocení obchodu Hodnocení Záporné hodnocení obchodu 0%(0 hlasů)
  Dle otevírací doby je tento obchod nyní uzavřenOtevírací doba :
Po: - : - h
Út: - : - h
St: - : - h
Čt: - : - h
Pá: - : - h
So: - : - h
Ne: - : - h
Polední přestávka- : - h
Telefon (+420) 721 387 878
  

Zobrazení polohy na mapě - Jihlava

Nabídka :
Naše ubytovna nabízí kvalitní ubytování. Na pokoji TV, internet. Na patře jsou vybavené kuchyňky. Parkování je zajištěno přímo před budovou. Ubytovna má dobrou dopravní dostupnost – centrum, MHD. Ubytování pro firmy, turisty i studenty.
Další služby :
Nejbližší podobné firmy :
Hodnocení obchodu :
 
Zde můžete napsat přípomínky nebo zkušenosti k obchodu Ubytování ve vile
Klíčová slova :
ubytovani ve vile jihlava, parkovani je zajistene primo pred budovou jihlava, ubytovani jihlava a okoli, ubytovani jihlava, nejlepsi hotely jihlava, ubytovani hotel jihlava, hotel v jihlave, ubytovna v jihlave, ubytovny v jihlave, hotels, ubytovani v okoli jihlavy, nocleh v jihlave, hotely ubytovani telefon jihlava, hotely ubytovani prodejna jihlava, hotely ubytovani prodejny jihlava, hotely ubytovani obchody jihlava, hotely ubytovani nabidka jihlava, hotely ubytovani jihlava mlynska, jihlava recenze hotely ubytovani, hodnoceni jihlava hotely ubytovani, telefon hotely ubytovani jihlava, cena hotely ubytovani jihlava, ubytovani ve vile jihlava zkusenosti hotely ubytovani, ubytovani ve vile jihlava diskuse hotely ubytovani, akce hotely ubytovani jihlava, sleva jihlava hotely ubytovani, jihlava okoli hotely ubytovani