Novinky na webu  V detailu obchodu přidáno zobrazování "Nabídka točeného piva" s možností zobrazení všech restaurací s danou značkou piva ve městě.
Czech English German
 
    
 uvod Anketa na dané téma
 
Jihlava uvod Přihlášení uživatele


Obchody A-Z

              

StreetView Ubytování ve vile Ubytování ve vile - Jihlava, Mlýnská 20


Obchod vlevo


Obchod vpravo
 
Hodnocení Kladné hodnocení obchodu Hodnocení Záporné hodnocení obchodu 0%(0 hlasů)
  Dle otevírací doby je tento obchod nyní uzavřenOtevírací doba :
Po: - : - h
Út: - : - h
St: - : - h
Čt: - : - h
Pá: - : - h
So: - : - h
Ne: - : - h
Polední přestávka- : - h
Telefon (+420) 721 387 878
  
Nabídka :
Naše ubytovna nabízí kvalitní ubytování. Na pokoji TV, internet. Na patře jsou vybavené kuchyňky. Parkování je zajištěno přímo před budovou. Ubytovna má dobrou dopravní dostupnost – centrum, MHD. Ubytování pro firmy, turisty i studenty.
Další služby :
Nejbližší podobné firmy :
Hodnocení firmy :
 
Ubytování ve vile
Klíčová slova :
ubytovani ve vile jihlava, na patre vybavene kuchynky jihlava, ubytovani v jihlave a okoli, ubytovani jihlava a okoli, ubytovna v jihlave, jihlava noclehy, ubytovani v okoli jihlavy, hotely ubytovani cenik jihlava, hotely ubytovani ceny jihlava, hotely ubytovani diskuze jihlava, hotely ubytovani provozovna jihlava, hotely ubytovani facebook jihlava, jihlava okoli hotely ubytovani, facebook hotely ubytovani jihlava, penziony v jihlave, jihlava ubytovani, mlynska hotely ubytovani jihlava, hotely ubytovani provozni doba jihlava, hotely ubytovani zkusenosti jihlava, prodejny jihlava hotely ubytovani, jihlava v okoli hotely ubytovani, hotely ubytovani foto jihlava