Novinky na webu  V detailu obchodu přidáno zobrazování zda má prozovna zahrádku, wi-fi, točenou kofolu, platbu kartou, akceptuje stravenky, dováží jídlo domů, dětský kout a pivo z tanku.
Czech English German
 
    
 uvod Anketa na dané téma
 
Jihlava uvod Přihlášení uživatele


Obchody A-Z sdílení

              

StreetView Ubytování ve vile Ubytování ve vile - Jihlava, Mlýnská 20

Obchod vlevo
Obchod vpravo
 
Hodnocení Kladné hodnocení obchodu Hodnocení Záporné hodnocení obchodu 0%(0 hlasů)
  Dle otevírací doby je tento obchod nyní uzavřenOtevírací doba :
Po: - : - h
Út: - : - h
St: - : - h
Čt: - : - h
Pá: - : - h
So: - : - h
Ne: - : - h
Polední přestávka- : - h
Telefon (+420) 721 387 878
  

Zobrazení polohy na mapě - Jihlava

Nabídka :
Naše ubytovna nabízí kvalitní ubytování. Na pokoji TV, internet. Na patře jsou vybavené kuchyňky. Parkování je zajištěno přímo před budovou. Ubytovna má dobrou dopravní dostupnost – centrum, MHD. Ubytování pro firmy, turisty i studenty.
Další služby :
Nejbližší podobné firmy :
Hodnocení obchodu :
 
Zde můžete napsat přípomínky nebo zkušenosti k obchodu Ubytování ve vile
Klíčová slova :
ubytovani ve vile jihlava, kvalitni ubytovani ve dvou nove zrekonstruovanych ubytovnach jihlava, na pokoji tv jihlava, na patre vybavene kuchynky jihlava, nejlepsi hotely jihlava, hotel v jihlave, hotel jihlava, ubytovna v jihlave, ubytovny v jihlave, ubytovani v okoli jihlavy, nocleh v jihlave, hotely ubytovani recenze jihlava, hotely ubytovani oteviraci doba jihlava, hotely ubytovani cenik jihlava, hotely ubytovani diskuze jihlava, hotely ubytovani facebook jihlava, jihlava otevreno hotely ubytovani, ubytovani ve vile jihlava diskuze hotely ubytovani, jihlava provozovny hotely ubytovani, ubytovani ve vile jihlava provozovny hotely ubytovani, ubytovani ve vile jihlava obchody hotely ubytovani, ubytovani ve vile jihlava okoli hotely ubytovani, prodej jihlava hotely ubytovani, jihlava nabidka hotely ubytovani, ubytovani v jihlava, hotely ubytovani jihlava mlynska 20, ubytovanijihlava